czwartek, 31 lipca 2014

Z A W I E S Z A M

Zawieszam do odwołania, czyli kiedy znajdę kogoś to współpracy

jeszcze raz :

POSZUKUJE OSOBY DO WPÓŁPRACY!
KTOŚ CHĘTNY? 
PISAĆ W KOMENTARZACH SWOJE USERY NA TT, ODEZWĘ SIĘ DO WAS!


10 komentarzy:

 1. To blog nie byl juz zawieszony? (Uwaga sarkazm)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałaś dojść do 10 na weakness i dodawać tu. Tymczasem na weakness jest już 18 rozdział, a tu dalej nic. To się robi nudne, bo tam co chwilę dodajesz nowy rozdział, a tu ciężko ci chociaż jeden przetłumaczyć.

   Usuń
  2. no ciężko, nie wiem czy miałaś styczność z tłumaczeniem, ale jeśli nie to proszę przetłumacz sobie 2 rozdziały(z dwóch różnych ff) i wtedy się do mnie przyczepiaj, ale jak nie miałaś styczności to jakim prawem masz do mnie jakiś problem? To nie jest pstryknięcie palcem, tym bardziej że nie znam angielskiego ''perfect'' bo jedynym miejscem gdzie się go uczyłam to była szkoła i internet (teraz jeszcze ff). +Prowadzenie bloga nie jest moim obowiązkiem, nie stawiam internetu nad przyjaciółmi, więc nie mam czasu na dwa blogi, może to się zmieni w rok szkolny bo wtedy na pewno będę cześciej w domu siedzieć, nie wiem.

   Usuń
  3. To ty wymyslilas sobie dwa blogi, nie obchodzi mne co robisz, wiec niepotrzebnie

   Usuń
 2. Ja jestem chętna na tłumaczenie @oladd1

  OdpowiedzUsuń
 3. szczerze trohcę się zawiodłam bo naprawdę pokochałam to opowiadania a ty nas w peie sposób zwodziłaśmówiąc że zabierzesz się za tłumaczenie i że poszukujesz a teraz nagle zawieszasz...mimo to trzymam kciuki żeby wpaliło i pojawił się nn

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo miałam się zabrać ale czas mi nie pozwala na prowadzenie dwóch blogów jednocześnie, przypominam że to nie jest mój obowiązek

   Usuń
 4. mogłabym pomóc mój angielki nie jest perfekcyjny ale zawsze mogę spróbować @bizzleaww

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam to opowiadanie http://boody-live.blogspot.com Naprawdę warto. Dopiero zaczyna, ale prolog jest niesamowity.;)

  OdpowiedzUsuń